<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: baslik in <b>/home/lau1/domains/lauragolf.com/public_html/sections/header2.php</b> on line <b>2</b><br />

Herşey Dahil Kurulu

Sentido Zeynep Otelleri
 
Sentido Zeynep otelleri, iyi bir otelde kalmak isteyen golfçüler için iyi yemek seçenekleri ve tesisler ile harika ekonomik seçeneklerdir. Özellikle kış mevsiminde, gezici golfçü için bazı harika teklifler var. Carya golf sahasının hemen yanında yer alan golfçüler, hem komşu Carya'ya hem de yakındaki Sueno sahalarına sağlanan ücretsiz servisten yararlanabilir.
 
Sentido Zeynep Golf & Spa oteli
Sentido Zeynep Golf & Spa, kardeş oteli Zeynep tatil köyünün hemen arkasında yer alan iki tesisten en yenisidir. Otel, 45 m2 büyüklüğünde 111 odaya sahiptir. Zeynep Golf, aileler yerine golfçüler ve yetişkinler düşünülerek tasarlanmış, köklü Zeynep tatil köyünden daha küçük bir oteldir. İki otel arasında yaklaşık 30 saniye süren buggy servisi var ve misafirler Zeynep Golf veya Zeynep Resort'ta konaklasalar da hem Zeynep otellerinin imkanlarını kullanabiliyorlar. Odalar standart olarak LCD TV'ler ve alkolsüz içeceklerle dolu mini bar ile iyi bir standartta ve yepyeni. Zeynep Golf'te güzel bir spa bölümü ve kapalı yüzme havuzunun yanı sıra Golfçü Salonu bulunmaktadır. Zeynep Golf otel misafirleri, Resort otele ait plajı ve ayrıca a la carte plajları kullanabilir.
 
Sentido Zeynep Resort
Sentido Zeynep tesisi, eğlence ve animasyon ekipleri, çeşitli açık havuzlar ve çocuklar için aktiviteleriyle ailelere daha uygundur. Biraz daha ekonomik bir seçenek ve odalar Zeynep Golf ve Spa'daki kadar büyük değil ama Zeynep Resort özellikle kış aylarında paranızın karşılığını fazlasıyla alıyor.